Wielkość napisów

Wysoki kontrast

Instrukcja korzystania z wyszukiwarki

Drogi użytkowniku,

masz przed sobą narzędzie mające na celu gromadzenie i wyszukiwanie rozwiązań z zakresu efektywności energetycznej dla małych i średnich przedsiębiorstw, które właśnie Ty masz możliwość współtworzyć.

E-Doradca zawiera w sobie bazę zagadnień i działań związanych z poprawą efektywności energetycznej podzielonej na małe segmenty. Wpisz swój problem, aby poznać odpowiedź narzędzia.

Nie zniechęcaj się, jeśli od razu nie znajdziesz odpowiedzi na swoje zapytanie. E-Doradca wciąż się uczy. Dzięki informacjom zwrotnym od Ciebie w prostej formie przycisków "TAK/NIE", które informują o trafności odpowiedzi,  narzędzie to będzie uczyło się, jaka odpowiedź najlepiej pasuje do danego zapytania. 

Być może też nie uda Ci się znaleźć rozwiązania swojego problemu. Nic straconego! Gdy nie uda Ci się znaleźć odpowiedzi, masz możliwość zgłoszenia swojego problemu do administratorów narzędzia. Gdy znajdziemy rozwiązanie, baza e-Doradcy zostanie zaktualizowana.

Możliwe, że Ty masz ciekawe i niespotykane rozwiązanie technologiczne, które wprowadzono w Twoim przedsiębiorstwie i którym chcesz się podzielić. W tym celu zgłoś się do naszych ekspertów, którzy opracują materiał i wprowadzą go do bazy, aby pomagał innym.

Pozdrawiamy!

Zespół E-Doradcy

 

Szczegółowa instrukcja wyszukiwania:

  • Wpisz swój problem w wyszukiwarkę. 
  • Możesz zawęzić pole wyszukiwania poprzez sprecyzowanie obszaru poszukiwań poprzez wybranie odpowiedniej pozycji z listy "Wybierz zagadnienie". Nie jest to konieczne, ale może poprawić trafność wyszukiwania.
  • Jeśli Twoje zapytanie ma więcej niż 250 znaków, zostaniesz poproszony o wskazanie słów kluczwych.
  • W danym momencie wyświetla się tylko jedna z możliwych odpowiedzi. Kliknij "przejdź do następnej odpowiedzi", żeby wyświetlić kolejną pozycję.
  • Użyj przycisków "TAK" i "NIE", aby określić trafność danego segmentu do Twojego zapytania. Ma to wpływ na późniejsze wyniki wyszukiwania. 
  • Jeśli zainteresowałeś się jakimś tematem, kliknij "przejdź do artykułu", aby przeczytać więcej powiązanych z tym tematem zagadnień.
  • Jeśli znalazłeś odpowiedź bądź nie chcesz jej dalej szukać, kliknij "zakończ wyszukiwanie".
  • Swoje zapytanie możesz skierować do ekspertów poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy, klikając "zgłoś swój problem do ekspertów"

Partnerzy

logotyp Fundusze Europejskie
logotyp KAPE
logotyp Ministerstwa Klimatu i Środowiska
logotyp Unia Europejska

Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach programu Unii Europejskiej wspierania reform strukturalnych.
Opinie wyrażone w niniejszej publikacji są jedynie opiniami autorów i w żadnym wypadku nie stanowią oficjalnego stanowiska Komisji Europejskiej.

Informacja zwrotna